inzerce, prodej, prodám, bazar

Juraj Herz - autopsie (pitva režiséra)

Kategorie: Ostatní

Prosím o kontaktování e-mailem. Nabízím z časových důvodů pouze osobní předání v Poděbradech, nebo v Praze na Palmovce.
Juraj Herz - autopsie (pitva režiséra)
Podobné inzeráty
Hitchcock-Truffaut+Lekce filmu,Herz a Fellini+Bunuel ad.
FRANCOIS TRUFFAUT: Rozhovory Hitchcock-Truffaut (Ćsl. filmový ústav 1987, 590 kč). LAURENT TIRARD: Lekce filmu (40 rozhovorů - Forman, Soderbergh, Polanski, Scorsese a desítky dalších, Dokořán 2014, 250 kč) MILENA MATHAUSOVÁ: 12 pádů scenáristiky - scenáristický slabikář (161 stran, Victoria Publishing Praha 1996, 120 kč) JURAJ HERZ: Autopsie - pitva režiséra (Mladá fronta 2015, 220 kč) FEDERICO FELLINI: 5 scénářů (Odeon 1966, Darmošlapové / Silnice / Cabiriiny noci / Sladký život / Osm a půl, 150 kč) LUIS BUNUEL: Do posledního dechu (Mladá fronta 1987, 80,-) LAURENCE OLIVIER: Hercova zpověď (70,-), CH. CHANDLEROVÁ: Já, Fellini (biografie italského režiséra 70,-), MARIE FORMÁČKOVÁ: Jan Tříska (80,-) PIŠTE PROSÍM PŘES FORMULÁŘ, NA SMS NEREAGUJI. Možno převzít osobně v Praze nebo zašlu poštou, další moje knihy viz "Všechny inzeráty a hodnocení uživatele"
Potrubi Herz line pro podlahove vytapeni/chlazeni
Prodam potrubi pro podlahove vytapeni/chlazeni znacky HERZ PE-RT 16x2.0 mm. Potrubi je pětivrstvé bez hliniku, pro teplotu az 70°C a tlak 9 bar. Zbylo mi 198 m cena je za cele klubko.
Prodám ještě nerozbalené DVD Letec s Leonardem Dicapriem
Nabízím k prodeji stále zabalené, a tudíž v neporušeném novém stavu, DVD v plastové krabičce s filmem Letec. Letec je americký životopisný film z roku 2004 režiséra Martina Scorsese, který vypráví příběh Howarda Hughese, známého leteckého průkopníka, režiséra, producenta a ropného magnáta. Snímek byl nominován na 11 Oscarů, z nichž získal 5 a to za kameru, výpravu, kostýmy, střih, herečka ve vedlejší roli Cate Blanchett.
Sprchová termostatická baterie
Prodám sprchovou termostatickou baterii HERZ. Používaná 1 rok.
Knihy o divadle (ND, libreta, biografie herců, memoáry)
Prodám různé knihy týkající se Národního divadla a divadla obecně: Celek za 500,- Kč. Lze i jednotlivě za 100,-/kus. Bedřich Smetana: Dvě vdovy - komická zpěvohra o dvou dějstvích (text dle Mallefille. A. od Em. Zungela). Urbánkova bibliotéka operních a operetních textů. Řada II., svazek 51. Šesté vydání. Vydal Fr. A. Urbánek a synové, Praha 1928. Antonín Dvořák: Jakobín - opera o třech dějstvích s textem Marie Červinkové-Riegrové. Urbánkova bibliotéka operních a operetních textů. Řada II., svazek 61. VI. vydání. Vydal Fr. A. Urbánek a synové, Praha 1940. Volfová, Adéla: Svému rodišti. Vydal Emil Šolc, Praha 1913. Autobiografie herečky ND Adély Volfové popisuje prostředí Jinřichova Hradce, kde se narodila, její první role a postupné pronikání k divadlu. Nasková, Růžena: Jak šel život: paměti a zápisky. Vydalo nakladatelství Českomoravský Kompas, Praha 1942. Memoáry slavné herečky - národní umělkyně - Růženy Naskové. Vzpomínky intimní střídá s úvahami o rozmanitých stránkách a problémech divadelní a herecké práce a zachycuje tak vývoj českého hereckého umění od romantismu k realismu. Kniha má bohatý obrazový doprovod - černobílé fotografie i barevné reprodukce. Šubert, František Adolf: Moje vzpomínky, Moje divadelní toulky I. a II. Tiskem a nákladem České grafické společnosti "UNIE" v Praze, 1902. (3 svazky) Memoáry novináře, spisovatele, režiséra a ředitele pražského ND dávají nahlédnout do zákulisí ND, české kultury i evropského divadelního kontextu druhé poloviny 19. století. Kniha je doprovázena množstvím ilustrací a dobových materiálů. Bittner, Jiří: Jeviště a zákulisí - různé črty. Vydal F. Šimáček, Praha 1900. Pohled do zákulisí českého divadla před 120 lety pro milovníky divadelní historie. Soubor vzpomínek a črt o českém divadle pohledem herce Jiřího Bittnera. Toužil, Gustav: Paměti F. F. Šamberka a hrst vzpomínek. Vydal Jaroslav Pospíšil, 1906. Pro milovníky českého divadla a jeho historie. Paměti významného českého herce a dramatika, autora divadelních předloh a scénářů konce 19. století. Kniha je doplněna vzpomínkami současníků, popisem jeho osobního života, jeho smrt a odkaz.
PŘEDBĚŽNÝ PORTRÉT Boleslav Polívka P. Hájek A. Šťastný
Boleslav Polívka Petr Hájek Andrej Šťastný PŘEDBĚŽNÝ PORTRÉT Vydalo nakladatelství Československý spisovatel v Praze r. 1989. Černobílé fotografie. Počet číslovaných stran: 243 Tvrdá vazba. Rozměry: cca 16,5 x 18 cm Formou přerývaných rozhovorů, úryvků scénáře a textových odboček, spojených s fotografiemi, vznikla mozaika usilující o portrét mima, klauna, herce, režiséra, autora a člověka Boleslava Polívky. Knížka Předběžný portrét nabízí pohled nejen do zákulisí tehdejšího avantgardního divadla (vydání z roku 1989), ale také trošku za kulisy světa. Knížka je v dobrém stavu. Přiložené fotografie jsou autentické. Na požádání lze vyfotografovat více fotografií i sdělit více detailů. Poštovné (doporučeně) činí 70,- Kč. Preferuji platbu na účet. V případě zakoupení více věcí slučuji poštovné dle váhy.