inzerce, prodej, prodám, bazar

Bohumil ŠŤASTNÝ, redakční fotografie.

Kategorie: Umělecké předměty

Predám bromostriebornú fotografiu od Bohumila Šťastného 1905 - 1991. Autorská pôvodná fotografia. Na zadnej strane razítko: B.Šťastný redakční fotograf Pestrého týdne. Veľkosť: 8,5 x 12,7cm.
Bohumil ŠŤASTNÝ, redakční fotografie.
Podobné inzeráty
obraz - VYSOKÉ TATRY II., olej, Bohumil "Boža" Pospíšil
obraz - VYSOKÉ TATRY II., olej na kartonu, mistrovský Bohumil "Boža" Pospíšil, krásná přírodní scenérie slovenské krajiny, vel. 58x48cm v dobovém rámu velikosti 70x60cm, malba i rám v dobrém stavu, nádherná sběratelská a investiční záležitost... POKUD VÁM NEVYHOVUJE UVEDENÁ CENA, ZKUSTE NÁM NABÍDNOUT VLASTNÍ PŘEDSTAVU. Bohumil (Boža) Pospíšil (1914 – 1996) český malíř krajinář, vyhledávaný sbírkový autor.
obraz - JARNÍ TÁNÍ, olej, Bohumil "Boža" Pospíšil
obraz - JARNÍ TÁNÍ, olej na kartonu, mistrovský Bohumil "Boža" Pospíšil, krásná přírodní scenérie české krajiny, vel. 60x47cm v nádherném dobovém rámu velikosti 74x62cm, malba i rám v dobrém stavu, nádherná sběratelská a investiční záležitost... POKUD VÁM NEVYHOVUJE UVEDENÁ CENA, ZKUSTE NÁM NABÍDNOUT VLASTNÍ PŘEDSTAVU. Bohumil (Boža) Pospíšil (1914 – 1996) český malíř krajinář, vyhledávaný sbírkový autor.
Bohumil Švanda (1897) vídeňská škola
Nabízím ze své sbírky krásný starý originál - "Krása české krajiny", olejomalbu na plátně. Obraz dostal nový rám. Celkový rozměr 63,5cm x 48,5cm. Autorem je absolvent vídeňské školy umění a dekorace, moravský malíř, krajinář a restaurátor paláců-např.(Schönbrun), - Bohumil Švanda (1897). Ve 30.létech jezdil s pražskou akademií - prof. Jaroslavem Kutmanem na prázdninové malování do Českého ráje. V listech, které prof.J.Kutman redigoval má rovněž malíř, restaurátor Bohumil Švanda publikován obraz. Signace autora v pravém dolním rohu.
Bohumil Švanda (1897) Krása české krajiny, vídeňská škola
Nabízím ze své sbírky krásný starý originál - "Krása české krajiny", olejomalbu na plátně. Obraz dostal nový rám. Celkový rozměr 63,5cm x 48,5cm. Autorem je absolvent vídeňské školy umění a dekorace, moravský malíř, krajinář a restaurátor paláců-např.(Schönbrun), - Bohumil Švanda (1897). Ve 30.létech jezdil s pražskou akademií - prof. Jaroslavem Kutmanem na prázdninové malování do Českého ráje. V listech, které prof.J.Kutman redigoval má rovněž malíř, restaurátor Bohumil Švanda publikován obraz.Signace autorem v pravém dolním rohu.
Dalajlámův hrníček od výtvarníka Pavla Šťastného
Výtvarník Pavel Šťastný, jenž je mimo jiné autorem loga Občanského fóra či nové podoby pražské Lennonovy zdi, je zároveň tvůrcem originálního unikátního porcelánového hrníčku, kterým byl Senátem PČR obdarován Dalajláma k výročí jeho 85. narozenin. Hrníček vlastní také královna Alžběta II., Princ Charles, Bill Clinton, Helmut Kohl, Jacques Chirac, Michael Jackson, Rolling Stones a další. Design Pavel Šťastný, výroba porcelánka Novito, obal Studio Činčera. Hrnek byl zakoupen při příležitosti podpoření vzniku knihy Spolu: Dalajláma, Václav Havel a jejich přátelství pro svět O projektu: Kniha Spolu: Dalajláma, Václav Havel a jejich přátelství pro svět mapuje události nejen prvního setkání prostřednictvím rozhovorů s významnými osobnostmi té doby u nás i ve světě. Na fotografiích, v rozhovorech a vzpomínkách vykresluje výjimečnou atmosféru této doby. Je svědectvím o vývoji společnosti na pozadí politického i duchovního útlaku. Připomíná podobu dvou zdánlivě vzdálených národů a jejich touhy po lidském, duchovním i politickém souznění a pochopení.Kniha vniká za podpory Abakusu - nadačního fondu zakladatelů Avastu a ve spolupráci s partnery projektu Forem 2000, Knihovnou Václava Havla a Nadací Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 na straně české a se zahraničními Partnery projekty International Campaign for Tibet a Tibetským muzeem v Dharamsale a především za laskavé podpory a přispění všech pamětníků této mimořádné události a dalších setkání, které následovaly. Hrnek je v původním obalu, neotevřen, nepoužíván. Posílám Zásilkovnou. Na ceně se dá domluvit.
Bohumil Vaněček - olej na sololitu
Bohumil Vaněček - olej na sololitu. Rozměr 79 cm x 64 cm.